Connect with us

Stiri Interne

Ce simpatic este baiatul lui Florin de la Hi-Q! Iata cum au petrecut de Craciun

Craciunul este si mai special pentru Florin de la Hi-Q de cand in viata lui si a sotiei sale a aparut Sasha, fiul lor, care a venit pe lume la sfarsitul verii anului 2013. Iata cum au petrecut cei trei de Craciun!

Publicat

pe

florin-hi-q-copil

Florin de la Hi-Q a devenit tatic in vara anului trecut, iar, de atunci, micutul Sasha, baietelul lui, este centrul universului sau. Artistul si sotia sa isi adora prichindelul, iar de cand acesta a aparut in viata lor, parca si Craciunul a capatat o semnificatie mai mare.

florin-hi-q-copil1

Sasha s-a intalnit anul acesta pentru a doua oara cu Mos Craciun, si, fiind putin mai maricel, s-a bucurat nespus de cadourile primite de la acesta. Impreuna cu sotia si fiul lor, Florin de la Hi-Q a petrecut Craciunul la Brasov, in sanul familiei.

„Cred in spiritul sarbatorilor de iarna si, implicit, in Mos Craciun, mai ales acum, cand il avem pe Sasha. De Craciun am mers la Brasov, la parinti. Acolo ne-am adunat toti fratii si toti nepotii, in jurul bradului, ca in fiecare an! Au fost multe cadouri, ca de obicei, pentru ca Moșu’ vine in combinatii complete: de la noi pentru mama, de la mama pentru fiecare dintre noi, de la tata pentru fiecare si tot asa”, a dezvaluit Florin pentru cancan.ro.