Connect with us

Style Judgement

Ce ținute au purtat vedetele la petrecerea Viva! 2023

Miercuri seară, într-o locație exclusivistă din București, a avut loc petrecerea Viva!, prin care s-au aniversat 24 de ani de activitate a acestei publicații. Dress code-ul ales anul acesta a fost „Like a Movie Star”. Iată cum s-au îmbrăcat vedetele prezente la eveniment.

Publicat

pe

Ce ținute au purtat vedetele la petrecerea Viva! 2023

Revista Viva! A aniversat aseară 24 de ani de existență pe piața media autohtonă printr-o petrecere la care au luat parte numeroase vedete din showbiz. Dress-code-ul impus a fost „Like a Movie Star”, iar vedetele s-au întrecut în ținute care mai de care mai spectaculoase.

Iată în continuare cum s-au îmbrăcat vedetele invitate la petrecerea Viva! 2023:

Andreea Antonescu

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Andreea Antonescu (@andreeaantonescu)

Carmen Brumă

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Carmen Bruma (@carmenbrumaofficial)

Crina Abrudan

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Crina Abrudan (@crinaabrudan)

Ilinca Vandici

Adelina Pestrițu

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Adelina Pestritu (@adelina.pestritu)

Laura Cosoi, Ada Condeescu și Adela Popescu

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Adela Popescu (@adela_popescu)

Andreea Bălan

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Andreea Balan (@andreeabalanofficial)

Monica Bîrlădeanu

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de monica birladeanu (@monica_birladeanu)

Andreea Berecleanu

Anamaria Prodan Reghecampf

Bianca Drăgușanu

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Bianca Dragusanu (@biancadragusanu18)

Denise Rifai

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Denise Rifai (@denise.rifai)

Tania Budi

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Tania Budi (@taniabudi_)

Adaugă comentariu

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *