Connect with us

ADPM Coffee Break

Cum au sărbătorit vedetele Thanksgiving în 2022

Săptămâna trecută, pe 24 noiembrie, a fost Thanksgiving Day în America. Ziua Recunoștinței. O zi în care oamenii au mulțumit pentru tot ceea ce au și au petrecut alături de cei dragi. Iată cum au sărbătorit vedetele Thanksgiving în 2022.

Publicat

pe

Cum au sărbătorit vedetele Thanksgiving în 2022

Joi, 24 noiembrie, a fost Thanksgiving Day în America. Zi de celebrare a recunoștinței pentru tot ceea ce oamenii au în viețile lor. Familii numeroase strânse la aceeași masă plină de bucate tradiționale.

Vezi în continuare cum au sărbătorit vedetele Thanksgiving în 2022!

Hailey și Justin Bieber

Jessica Alba

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Jessica Alba (@jessicaalba)

Advertisement

Kylie și Kendall Jenner

Kim Kardashian

Kourtney Kardashian

Nicola și Brooklyn Peltz Beckham, alături de Selena Gomez

Halle Berry

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Advertisement

O postare distribuită de Halle Berry (@halleberry)

Mandy Moore

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Mandy Moore (@mandymooremm)

Advertisement

Michelle Obama

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Michelle Obama (@michelleobama)

Katie Holmes

Reese Witherspoon

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Advertisement

Sofia Vergara

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Sofia Vergara (@sofiavergara)

Oprah

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Advertisement

O postare distribuită de Oprah (@oprah)

Heidi Klum

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Heidi Klum (@heidiklum)

Advertisement

Cardi B

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Cardi B (@iamcardib)

Mariah Carey

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Mariah Carey (@mariahcarey)

Advertisement

Catherine Zeta Jones

Advertisement
Advertisement
Adaugă comentariu

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *