ADPM Health
Mihaela Borcea s-a ingrasat 20 kg anul trecut, dar le da acum jos! Iata ce face!
Mihaela Borcea a acumulat 20 de kilograme in plus anul trecut din pricina unui tratament medicamentos, insa acum este hotarata sa scape de ele prin tratamente de detoxifiere si dieta. Deja a dat jos 6 kilograme. Iata ce a facut.

Mihaela Borcea a suferit oscilatii de greutate in anii trecuti din pricina tratamentelor medicamentoase pe care le-a urmat. Este deja notorie intoxicatia cu mercur pe care a suferit-o si de care a tot incercat, prin tratamente costisitoare, sa scape.
In urma cu doi ani ajunsese la o silueta normala, insa in 2013, dezechilibrul a fost vizibil mai mult ca niciodata. Fosta sotie a lui Cristi Borcea a acumulat 20 de kilograme in plus, de care incearca acum sa scape. Tine regim si in curand pleaca la Viena unde urmeaza un program de detoxifiere.
„ Sunt sigura ca ma va ajuta extrem de mult. Pana la urma e normal sa ma ingrijesc. Sunt inca tanara, sunt libera. Vreau sa fiu mandra de mine, de ceea ce vad in oglinda”, a declarat Mihaela Borcea pentruh Cancan.ro.
Mihaela Borcea detine salonul de infrumusetare Michelle din Dorobanti unde a adus, mai nou, un aparat revolutionar din Japonia. Este vorba de Iyashi Dome, care are capacitatea de a intineri, a slabi, a se relaxa si a se detoxifia. Mai multe informatii despre acest aparat, cititi aici.

