Connect with us

Stiri Interne

Vedetele de 1 decembrie pe Instagram. Invazie de ii și tricolor!

Ieri, de 1 Decembrie, mai toți au fost patrioți pe rețelele de socializare. Inclusiv vedetele au postat mesaje de apreciere la adresa țării și au defilat cu tricolorul sau în port popular. Iată câteva dintre aceste mesaje.

Publicat

pe

Vedetele de 1 decembrie pe Instagram. Invazie de ii și tricolor!

Romanii au sărbătorit ieri Ziua Națională. A fost o zi atipică, la fel ca restul anului 2020. Oamenii au păstrat distanța și nici măcar nu au putut participa fizic la parada militară, așa cum o făceau mereu. Au sărbătorit însă, fiecare, așa cum au știut. Multe vedete au făcut poze cu tricolorul, au îmbrăcat costume tradiționale și au postat pe Instagram mesaje patriotice. Iată aici câteva dintre ele.

Andreea Bănică

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Andreea Banica (@iamandreeabanica)

Advertisement

Andreea Marin

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Andreea Marin (@andreeamarinromania)

Mădălina Ghenea

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Madalina Diana Ghenea (@officialmadalinaghenea)

Advertisement

Paula Seling

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Paula Seling (@paulaseling)

Elena Gheorghe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Advertisement

O postare distribuită de ELENA (@elenagheorgheofficial)

Daniel Buzdugan

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Daniel Buzdugan (@danielbuzdugan)

Advertisement

Anca Lungu

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Anca Lungu (@anca.lungu)

Ela Crăciun

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Ela Craciun (@elacraciun)

Advertisement

Marcel Pavel

Connect-R

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Advertisement

O postare distribuită de CONNECT-R (@connectr)

Mirela Retegan

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Mirela Retegan (@mirela.retegan)

Advertisement

Simona Gherghe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Simona Gherghe | TV HOST (@simgherghe)

Mihaela Rădulescu

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Mihaela Schwartzenberg (@mihaelaradulescuschwartzenberg)

Advertisement

Carmen Brumă

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Carmen Bruma (@carmenbrumaofficial)

Anca Serea

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Advertisement

O postare distribuită de Anca Sina Serea (@anca_sina_serea)

Stefan Bănică Jr.

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Stefan Banica (@stefanbanica.official)

Advertisement

Ela Craciun si-a imbracat cei trei copii in tricolor de 1 decembrie

Advertisement
Adaugă comentariu

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *